Kontakt

Korporatsioon Lembela

AadressKaarli pst 5-2, 10119 Tallinn

Telefon konvendis: 601 0745

E-post: lembela@lembela.ee

a/a: EE247700771002025383, AS LHV Pank


Tegevkonvendi juhatus

 
 
 
 
 



Esinaine
ksv! Kristel Veerus

esinaine@lembela.ee
Abiesinaine
ksv! Kaija Margumets

abiesinaine@lembela.ee
Rebasevanem
ksv! Anete Viise

rebasevanem@lembela.ee
  Laekur
ksv! Kristiina Konno

 laekur@lembela.ee   
 Kirjatoimetaja
ksv! Ave Lumiste

    scriba@lembela.ee  

Vilistlaskogu juhatus

Esinaine – vil! Aneta Guzaite aneta.guzaite@gmail.com

Abiesinaine – vil! Kärt Praks kart.praks@gmail.com

Laekur – vil! Hanna-Marleen Penno hannamarleen@hotmail.com

Laiendatud eestseisus 2022/I

Abikirjatoimetaja kohusetäitjad – ksv! Helen Pais ja Laura Vilbiks ning reb! Inga Kuusik

Arhivaar – ksv! Johanna Magdaleena Partsioja

Magister abacus – ksv! Kristiina Konno

Magister cantandi  – ksv! Palmi Lahe

Magister colori – ksv! Agnia Gotlib

Magister referendi – tegevkonvendi juhatus

Majavanem – ksv! Diana Haapsal

Spordiorganisaator – ksv! Melani Nõu 

Turundusjuhi kohusetäitja - ksv! Doris Abe ja reb! Polina Melder

Juhatuse liikmed

Juhatuse liige on Riina Luha

Juhatuse liige on Esta Rahno

Juhatuse liige on Hanna-Marleen Penno