Kontakt

Korporatsioon Lembela

AadressKaarli pst 5-2, 10119 Tallinn

Telefon konvendis: 601 0745

E-post: lembela@lembela.ee

a/a: EE247700771002025383, AS LHV Pank


Tegevkonvendi juhatus











Esinaine
ksv! Kristiina Konno


esinaine@lembela.ee
Abiesinaine
ksv! Johhanna Magdaleena Partsioja

abiesinaine@lembela.ee
Kirjatoimetaja
ksv! Reeli Erik


scriba@lembela.ee
Laekur
ksv! Anete Viise


 laekur@lembela.ee
Rebasevanem
kuldreb! Kristel Veerus


rebasevanem@lembela.ee

Vilistlaskogu juhatus

Esinaine  vil! Annika Pau  annukas17@gmail.com

Abiesinaine  vil! Mari Roots  mari.roots@mail.ee

Laekur  b!vil! Sigrid Kokka  kokka.sigrid@gmail.com

Laiendatud eestseisus 2019/II

Abikirjatoimetaja – ksv! Anna-Grete Juchnewitsch

Arhivaar – ksv! Diana Haapsal

Magister abacus – b!vil! Kadri Liis Leht

Magister cantandi – tegevkonvendi juhatus

Magister colori – ksv! Anni Lehari

Magister referendi – tegevkonvendi juhatus

Majavanem – ksv! Kaisa Pärnpuu

Spordiorganisaator – ksv! Diana Haapsal ja reb! Agnia Gotlib

Turundusjuht - ksv! Tiina Pärtel

Juhatuse liikmed

Juhatuse liige on Mari-Liis Eller

Juhatuse liige on Esta Rahno

Juhatuse liige on Tuuli Ojasalu