Liikmeskond

Korporatsioonis kehtib akadeemiline vanus, mida arvestatakse organisatsiooniga liitumise aja järgi. Selle alusel moodustub korporatsioonis liikmeskond, kuhu kuuluvad rebased, kuldrebased, kaasvõitlejad, buršvilistlased, vilistlased ning auvilistlased. 

Rebased

Rebased on korporatsiooni kõige uuemad liikmed, keda juhendab rebasevanem. Rebaseaeg kestab harilikult kaks-kolm, kõige enam viis semestrit ja on mõeldud korporatsioonieluga kohanemiseks. Rebane kannab musta teklit ning paistab silma aktiivsuse, abivalmiduse ja nutikusega. Vanemad liikmed meenutavad rebaseaega sageli kui üht kõige ägedamat, tegude- ja sündmusterohkemat aega korporatsioonielus. Rebase staatusega kaasnevad kindlad kohustused, aga ka väga toredad võimalused (ja rebasekrutskid) ning rebased on korporatsioonis väga hoitud. 

Kaasvõitlejad

Kaasvõitleja ehk tegevliige on korporatsiooni liige, kes õpib või on ülikooli lõpetanud ning ei ole enam rebane. Ta on värvikandja, kelle ülesandeks on aktiivselt korporatsioonielu edendada. Kaasvõitleja peab ameteid, korraldab üritusi ja tema pea on alati täis erinevaid ideid, kuidas konvendielu veel põnevamaks teha. Buršvilistlane on värvikandja, kes on kraadi saamata ülikoolist lahkunud. Kui rebane saab kaasvõitlejaks, punuvad teised värvikandjad talle sellel tähtsal päeval värvilintidest värvivesti.

Kuldrebased

Kuldrebane on korporatsiooni liige, kes on alates värvikandjaks saamisest olnud vähemalt kaheksa semestrit järjest ülikooli immatrikuleeritud ja samal ajal ka aktiivselt konvendielus osalenud. Kuldrebane kannab musta sametist teklit, mille põhjale on kuldse paelaga tikitud rosett ja korporatsioon Lembela sirkel. Kuldrebase tiitel antakse teenekale kaasvõitlejale, kuid staatus on eluaegne, seega leiab kuldrebaseid ka vilistlaskogu liikmete hulgast. 

Vilistlased

Vilistlane on ülikooli lõpetanud värvikandja, kes igapäevaselt enam nii palju konvendiellu ei panusta. Sellegipoolest kohtab teda sageli üritustel ja niisama konvendis. Olgu akadeemiliselt noor või palju vanem vilistlane, siis nende suured kogemused ja laialdased teadmised on noorematele liikmetele korporatsioonielu korraldamisel hindamatu väärtusega.

Auvilistlased

Auvilistlase staatus antakse korporatsiooni vilistlasele erilise auavaldusena. See on liige, kellel on korporatsiooni ees erilisi teeneid. Auvilistaste nimesid teatakse peast, nende saabumine korporatsiooni üritustele tekitab alati elevust. Pildil on korporatsioon Lembela ühed auvilistlastest (vasakult) auvil! Elsa Pajumaa, auvil! Evelin Müüripeal, auvil! Viktoria Jagomägi, auvil! Silvia Mellik.