Sellised nad on...lembelensad

Lembelasse kuulub üle 170 tegusa, haritud ja rõõmsameelse naise, keda iseloomustab ka iseolemise julgus. Mõni tudengineiu tegutseb just praegu innukalt korporatsioonis, nii mõnigi naine on ülikooli lõpetanud ja pühendub tööle, perekonnale, osaledes korporatsioonielus rahulikumas rütmis, vilistlasena. Aastate jooksul on sellesse sõpruskonda astunud paju ägedaid ja erilisi neide, kes vastastikku üksteise mõttemaailma avardavad. Igaühe jaoks, sõltumata vanusest või erialast, on aga oluline julgus olla sina ise – jääda iseendaks just sellisena nagu oled, sest siis oledki eriline. Allpool tutvustavad end just sellised lembelensad!

Auvil! Evelin Müüripeal

Energiast pakatav auvilistlane Evelin Müüripeal teab hästi, et kõik on kättevõtmise asi. Kui ta 1990. aastal koos heade kaaslastega võttis südameasjaks korporatsioon Lembela taastasutamise, siis polnud mingit võimaluseraasugi, et see ei õnnestu.

Kogenud keeleõpetajana on evelin avardanud lugematu hulga õpilaste maailma, sest kellel on keeled suus, selle ees on ju valla kogu maa ja ilm!

Evelin Müüripeal

Kuldreb! Miina Puusepp

Särav kosmopoliit kuldreb! Miina Puusepp on töötanud 30 aastat giidina kogu maailmas. Ringi rännates annab talle kindlustunnet teadmine, et kusagil on olemas muutumatuid väärtusi kandvad korporatsioonid. Lembelast on ta leidnud sõbrad ja kindla kodusadama.

Vil! Merle Mumme

Vil! Merle Mumme kannab uhkelt peas teklit, mis on Lembela värides: helebeež, roheline, violetne. Ta on ehe näide sellest, kes teeb, see jõuab. Merlel jagub aega nii tööle tarkvarakonsultandina, perekonnale, korporatsiooniüritustele kui ka hobidele. Matkamine, raamatute lugemine ja uued teadmised, panevad tema silmad alati särama. Vahel naudib ta aga ilma süümepiinadeta mittemidagitegemise kunsti. Ka seda peab oskama!

Vil! Mai-Liis Kullama

Jurist Mai-Liis Kullama loobus kodumaal heas ametikohast ja läks koos abikaasaga Austraaliasse, et reisida ja maailma näha. Seal ühest linnast teise reisides tuli tal teha veel mitugi taaskäivitust – leida uus töökoht, elamispaik, tuttavad… ja alustada kõigega taas otsast peale! See kinkis Mai-Liisile hindamatu kogemuse, et ta saab hakkama iagl pool ja mistahes olukorras. Ühtlasi andis see teadmise, et õigusloome on talle südamelähedane valdkond, kus tegutseda.

Vil! Heidi Sild

Loovus on see võlupisik, mida käsitöö ja kodunduse õpetaja Heidi Sild annab edasi oma hoolealustele, erivajadustega lastele. Ühtviisi kirglikult suhtub ta nii kudumisse – endale kleidi loomine on puhas rõõm – kui ka orienteerumisse: siis heidab ta kõrvale kõik segavad mõtted ja keskendub vaid kaardile. Võistkondlikult orienteerudes on ta veteranide klassis koju toonud medaleid ni MMilt kui ka kolmelt EMilt ning individuaalselt võisteldes pälvinud mitu Eesti meistri tiitlit. Oivaline sportlik vorm on muidugi auhind omaette!

Heidi Sild

Vil! Evelin Kivimaa

Igapäevaselt naudib Õhtulehe veebitoimetajana töötav vil! Evelin Kivimaa võimalust luua uusi maailmu, kirjutades raamatuid. Ta on avaldanud 12 eripalgelist teost: luuletustest romaanini, lasteraamatutest elugugudeni. Ja ikka tahaks veel!

evelin kivimaa

Vil! Kristiina Richards

Lembelale on hoogu juurde andnud palju säravaid esinaisi. Esinaiseks valituna tundis Kristiina, et Lembela andis talle suurima võimaliku tunnustuse ja usalduse. Tarkvaraarendajana töötav Kristiina huvitub sci-fi ehk teadusulme maailmast. Sellest inspireeritud on ka väekate Igavikukividega ehitud kruus, millest teed rüübata on eriti lõõgastav.

Vil! Krista Vatsel

Oli aeg, kui Krista pelgas, et ei saa kunagi kokku sissemaksuraha oma kodu ostmiseks. Ent kõiki unistusi on ju võimalik täita, tuleb lihtsalt kuskilt pihta hakata. Tol ajal LHV-s tootejuhina töötanud Krista kogub unistuste elluviimiseks raha näiteks põnevate lisatöödega. Kuna Krista armastab bingot mängida, siis ostis ta lototroni ja hakkas ka ise mänge korraldama. Just bingoga teenitud raha eest soetas ta esimesed aktsiad.

Krista Vatsel

Ksv! Anna-Grete Juchnewitsch

Ksv! Anna-Grete Juchnewitsch ihkab kogeda võimalikult palju erinevaid tundeid, sündmusi, kohti ja inimesi, sest kogemused – need loovad elu! Rikkalikult kogemusi ammutab ta vabatahtlikust tööst, näiteks on ta olnud Maailmakoristuspäeva jutuvestja. Pärast geenitehnoloogia eriala lõpetamist jätkas Anna-Grete õpinguid biomeditsiini magistrantuuris. Tarkade tüdrukute parimad sõbrad on ju teadmised!