Kontakt

Korporatsioon Lembela

AadressKaarli pst 5-2, 10119 Tallinn

Telefon konvendis: 601 0745

E-post: lembela@lembela.ee

a/a: EE247700771002025383, AS LHV Pank


Tegevkonvendi juhatus

       
Esinaine
ksv! Diana Haapsal

esinaine@lembela.ee
Abiesinaine
ksv! Agnia Gotlib

abiesinaine@lembela.ee
Rebasevanem
kuldreb! Anete Viise

rebasevanem@lembela.ee
  Laekur
ksv! Gerli Bendt

 laekur@lembela.ee   
 Kirjatoimetaja
ksv! Ragne Vaik

    scriba@lembela.ee  

Vilistlaskogu juhatus

Esinaine – vil! Aneta Guzaite aneta.guzaite@gmail.com

Abiesinaine – vil! Kärt Praks kart.praks@gmail.com

Laekur – kuldreb! Hanna-Marleen Penno hannamarleen@hotmail.com

Laiendatud eestseisus 2022/I

Abikirjatoimetaja – ksv!! Helen Pais ja Laura Vilbiks

Arhivaar – ksv! Johanna Magdaleena Partsioja

Magister abacus – ksv! Kristiina Richards

Magister cantandi  – ksv! Palmi Lahe

Magister colori – kuldreb! Kristel Veerus

Magister referendi – ksv! Doris Abe

Majavanem – ksv! Ave Lumiste

Spordiorganisaatori kohusetäitja – reb! Polina Melder

Turundusjuhi kohusetäitja - reb! Laura Roosileht

Juhatuse liikmed

MTÜ juhatuse liikmed on Riina Luha, Esta Rahno ja Hanna-Marleen Penno