Korporatsioon Lembela omaloomingu konkurss 10. – 12. klasside õpilastele

01.10.2024

Korporatsioon Lembela tähistab sellel aastal oma 100. juubelit. Selle sündmuse tähistamiseks korraldab korporatsioon Lembela omaloomingukonkursi, mis kutsub gümnasiste jagama oma loovust ja kirge läbi sõnade, kunsti, muusika või filmi.

Konkursil on kolm teemat:

Sõna vägi
Ühiskonna kardiogramm
Akadeemiline elu

 

Iga teema all valitakse välja üks auhinnaline töö, mis pälvib preemiaks 300 €.

Konkursile on oodatud teosed olenemata žanrist ja vormist. Tegu võib olla kirjandusliku, muusikalise, kunstilise, filmi, virtuaalse või muu loominguga.

Teos peab olema digifailina edastatav (füüsilise teose puhul on tehtud sellest pildi- või videojäädvustus). Lisatud peab olema selgitus, mis kirjeldab loomingu tõlgendust teemaga seoses.

Konkursile esitatav töö peab vastama ühele alljärgnevatest teemadest:

  • Sõna vägi,
  • Ühiskonna kardiogramm,
  • Akadeemiline elu.

Omaloominguline teos avab teemat autori vaatenurgast.

Autori poolt esitatav tööde arv ei ole piiratud, ehk autor võib esitada töid igale teemale või ka mitu tööd ühele teemale. Ent üht ja sama tööd ei saa esitada mitmele kategooriale.

Teoseid ootame hiljemalt 1. oktoobriks 2024 aadressil lembela100@lembela.ee

Töid hindab vähemalt kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad korporatsioon Lembela liikmed. Žürii nimetab iga teema kohta ühe auhinnalise töö.

Konkursi auhinnafond on 3 x 300 €. Võitjatega võetakse ühendust. Võitjate nimed kuulutatakse välja korporatsioon Lembela 100. aastapäeva aktusel ning avaldatakse korporatsiooni veebilehel ja sotsiaalmeedia kontodel.